QD15AL01 Rev.03

| panel model | QD15AL01 Rev.03 |
|---|---|
| Zespół Marka | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| QD15AL01 Rev.03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 6/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu QDI QD15AL01 Rev.03.
QDI QD15AL01 Rev.03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD15AL01 Rev.03 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD15AL01 Rev.03 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD15AL01 Rev.03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
QDI QD15AL01 Rev.03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty QDI QD15AL01 Rev.03 pdf lub szczegółowej specyfikacji QDI QD15AL01 Rev.03 lub innych wyświetlaczy LCD QDI, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od QDI Dystrybutor QD15AL01 Rev.03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "QD15AL01 Rev.03"
- QDI QD15AL01 Rev.03
- Arkusz danych QD15AL01 Rev.03
- Obraz QD15AL01 Rev.03
- Cena QD15AL01 Rev.03
- Dystrybutor QD15AL01 Rev.03

